Organizatorem Festynu Rodzinnego z Trójką był Uczniowski Klub Sportowy Trójka.

Festyn współfinansował Samorząd Miasta Ełku, a patronat medialny sprawowało Radio 5.

Sposobów na przyciągnięcie klientów było wiele.

Punkt pomiaru ciśnienia.

Tradycja w narodzie rzecz święta. Bigos. Nasze panie Kucharki gotują wyśmienity.

W tym rok ełccy strażacy również sprawili młodszym i starszym dzieciom "mokrą" niespodziankę.

Sudoku - uczy i bawi. Konkurencja konkursowa dla dziecka z rodzicem.

Na Naszych Rodziców możemy zawsze liczyć, mają dobre serca. Tegoroczna licytacja upominków pozyskanych od Sponsorów - Sponsorzy też mają duże serca - była dla 12 letniego Brajana Mroczkowskiego ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ełku. Chłopiec uległ wypadkowi i potrzebna jest długa i kosztowna rehabilitacja.

Konkursy dla dzieci, rodziców i rodzin to stały punkt każdego festynu.

Dzięki licznym sponsorom mogliśmy sprawić radość wielu wielu osobom.

Jak widać, niektórzy poczynili dłuuuuuuuugie zakupy.

Sport to zdrowie.

Uczniowie mogli pochwalić się swoimi zdolnościami wokalnymi i tanecznymi.

Występowi Mileny towarzyszył zespół taneczny MZM.

"Like a flower bending in the breeze. Bend with me, sway with ease. When we dance you have a way with me. Stay with me, sway with me" rozbrzmiewał wokoło a publiczność z zachwytem patrzyła na tańczące pary.

Chętnych do czytania nie brakowało. Czytelnicy otrzymywali gadżety od naszych Sponsorów.

Nasi uczniowie rozwijają swoje talenty równiez poza szkołą.

News Style Dance Studio.

Panie ze szkoły języka angielskiego Early Stage przygotowały wiele atrakcji dla dzieci.

Wielu uczniów trenuje judo w MKS Żak Ełk.