strona główna

 

KONKURSY - wyniki

 

 

konkurs z języka angielskiego

konkurs matematyczny

konkurs z matematyki

konkurs ortograficzny

Olga Nowak, 4a

Mateusz Niebrzydowski, 5b

Urszula Wojciechowska, 6b

Michelle Jembrzycka, 7a

wyniki końcowe >>>>

wyniki >>>>

laureaci

Klasa 4 - Oliwia BILMON

Klasa 5 - Bartosz ZWOLAK

Klasa 6 - Przemysław KAPLA

Klasa 7 - Maria ŻUKOWSKA

wyniki >>>>

konkurs ortograficzny

     

wyniki >>>>

     

konkurs przyrodniczy

Tu powstała Polska – Tu wygrała Polska  

klasy 2-3

Liga Przyrodnicza

wyniki >>>> 

http://www.kulturapiastowdladzieci.pl/index.php/pl/konkurs

Nasze dwie drużyny wygrały w konkursie

Tu powstała Polska – Tu wygrała Polska

i w nagrodę pojadą we wrześniu do Gniezna.

konkurs literacki

konkurs o Ełku

konkurs recytatorski

quiz ekologiczny

międzyszkolny

Wiersz dla mamy

wyniki >>>> 

międzyszkolny

info >>>> 

międzyszkolny

info >>>>  zdjęcia >>>>

klasy 2-3

wyniki >>>>

Międzyszkolny Turniej Historyczny

Orzeł Biały - Nasza Duma

laureatki

Olga Nowak, 4 i Alicja Ułanowicz, 5b 

   

Bądź bezpieczny w Internecie

1 miejsce - Anna Łochowska, 1b 

http://www.modn.elk.pl/2018_aktualnosci/news_8.htm

konkurs historyczny

konkurs plastyczno-informatyczny

konkurs recytatorski

konkurs historyczny

drużyna SP3

100-lecie odzyskania
przez Polskę niepodległości

5 miejsce    >>>>

dla klas 1-3

Mazury cud natury

wyniki >>>>

dla klas 1-7

Wiersze o wiośnie ...

wyniki >>>>

dla klas 4-7

Chronologia Dziejów

wyniki >>>>

konkurs muzyczny

Miniplayback Show

dla klas 1-3

wyniki >>>

 
 
 
 
 
 
 

konkurs plastyczny

konkurs plastyczno-językowy

konkurs plastyczny

konkurs recytatorski

dla klas 1-3

Marzanna - Pożegnanie Zimy

wyniki >>>>

dla klas 4-7

TouR round The USA

wyniki >>>>

dla klas 2-3

Kartka walentynkowa

wyniki >>>>

dla klas 0-7

W zimowym nastroju

wyniki >>>>

konkurs literacki

dla klas 2-3

List do św. Mikołaja

wyniki >>>>

konkurs plastyczny

dla klas 4-7

Christmas card - Weihnachtskarte

wyniki >>>>  kartki >>>>

konkurs mitologiczny

dla klas 4-7

Z mitologią na Ty

wyniki >>>>

konkurs

dla klas 1-3

E-kartka

wyniki >>>>

konkurs historyczny

Trudne czasy

zobacz  >>>>

zobacz  >>>>

konkurs przyrodniczy

dla klas 2-3

Liga Przyrodnicza

wyniki >>>>

konkurs plastyczny mbp

dla klas 1-3

Jesienne zwierzęta

wyniki >>>>

konkurs plastyczny mbp

dla dzieci 6-12 lat

Jadalna bombka dla ptaków

wyniki >>>>

konkurs plastyczny

dla klas 0-4

Bezpieczna droga do szkoły

wyniki >>>>

konkurs międzyszkolny

organizator - ZSS w Ełku

Monarchia Brytyjska

1 miejsce Alicja Ułanowicz, 6b

3 miejsce Szymon Zwolak, 7c

wyróżnienie - Damian Bednarowicz, 6b

>>>>

zobacz też >>>

konkurs plastyczny i literacki

konkurs plastyczny

konkurs historyczny

konkurs czytelniczy

dla klas 4-7

Historia słowem pisana

wyniki >>>>

dla klas 4-7

Malowane dzieje

wyniki >>>>

dla klas 4-7

Historia Polski Słowem, Pieśnią
i Pędzlem Opowiedziana

wyniki >>>>


dla klas 4-6

polonistka mnie nie zagnie...

wyniki

etap 1


konkurs recytatorski

konkurs dla kl. 4-7

IX POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

"Kolor w czerwieni"

 

2 miejsce

Weronika Korycka, kl. 7c

W Gimnazjum nr 4 w Ełku 4 listopada 2017 r. odbył się IX Powiatowy Konkurs Recytatorski Kolor w czerwieni, kolor w bieli…. Do zmagań stanęli uczestnicy z ełckich gimnazjów i szkół podstawowych. Naszą szkolę reprezentowały dwie uczennice z klas siódmych

Weronika Korycka i Weronika Łuba. Pierwsza dziewczynka zaprezentowała utwór Mirona Białoszewskiego "Pamiętnik z powstania warszawskiego" i zdobyła drugie miejsce.

Weronika Łuba wystąpiła w konkursie w trzech różnych rolach - recytatorki, chórzystki oraz gitarzystki akompaniującej koleżance z gimnazjum. Niestety, nie udało się jej zostać laureatką.

Etap szkolny konkursu i uczniów do konkursu przygotowały panie Monika Cybulska-Ryciuk i Alina Omilian.

konkurs plastyczny

konkurs dla kl. 0-3

THE FUNNIEST HALLOWEEN MASK

wyniki >>>>

konkurs plastyczny

konkurs dla gr. 0 i klas 4-7

JAN PAWEŁ II BLISKI DZIECIOM

wyniki >>>>

konkurs plastyczny

JESIENNE STWORKI

konkurs dla gr. 0

 

wyróżniono prace

wszystkich uczestników

 


 

konkurs plastyczny

 

ZAWÓD USZYTY NA MOJĄ MIARĘ

wyniki >>>>

konkurs plastyczny

TROSZCZĘ SIĘ O ZWIERZĘTA

organizator- CEE w Ełku

laureaci najlepszej pracy plastycznej

przedszkola/oddziały przedszkolne

Liliana Pińczak, gr. 0a

klasy 1-3

Joanna Kowalewska, kl. 3a

Maja Lewińska, kl. 3f

Róża Małolepsza, kl. 3f

klasy 4-7

 

Alicja Ułanowicz, kl. 6b


konkurs recytatorski

Konkurs Recytatorski i Wokalny

w ramach obchodów XVII Dnia Papieskiego

IDŹ NAPRZÓD Z NADZIEJĄ

organizator- ECK w Ełku

2 miejsce 

Patrycja Rytelewska, kl. 3a

 

wyróżnienie

 

Bartosz Kupidłowski, kl. 3a 


 

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku; 19-300 Ełk, ul. Grodzieńska 1; tel. 87 732 60 40; e-mail: sp3@elk.edu.pl