strona główna

 

KONKURSY - wyniki

 

 

konkurs z języka polskiego

konkurs matematyczny

     

>>>>>>>

>>>>>>>

     

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LEKSYKALNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

   

laureat

Aleksandra Matusiak, 8a

wyróżnienie

Michelle Jembrzycka, 8a           Urszula Wojciechowska, 7b

Robert Pikora, 8c                    Jakub Stępień, 6b

   

DYKTANDO

KONKURS LITERACKI

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURSY

Bożonarodzeniowe dyktando

>>>>>

„Moja opowieść świąteczna”

>>>>>

„Ozdoba bożonarodzeniowa"

>>>>>

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI
DO WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH:

DYKTANDO

KONKURS LITERACKI

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURSY

Bożonarodzeniowe dyktando

>>>>>

„Moja opowieść świąteczna”

>>>>>

„Ozdoba bożonarodzeniowa"

>>>>>

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI
DO WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH:

KONKURS informatyczny

KONKURSY Z J. ANGIELSKIEGO

KONKURS ORTOGRAFICZNY

KONKURS RECYTATORSKI

„e-Kartka"

>>>>>

Kartka bożonarodzeniowa

dla klas 1-8 i 3G >>>>>

"Mistrza odróżniania rz od ż"

>>>>>

"W jesiennym nastroju"

>>>>>

KONKURS

TURNIEJ WOJEWÓDZKI

KONKURSY

PLASTYCZNY

Kolor w czerwieni, kolor w bieli ...

>>>>>

>>>>>

Turniej Proobronny

>>>>>

"Malowane dzieje"

Logo

>>>>>

"Godło Polski"

>>>>>

HISTORYCZNY

PLASTYCZNY

ORTOGRAFICZNY

PLASTYCZNY

"(nie)ZAPOMNIANI BOHATEROWIE DUŻEJ I MAŁEJ OJCZYZNY"

>>>>>

"Pani Jesień"

>>>>>

"Mistrz odróżniania ó od u"

>>>>>

Jan Paweł II w oczach dzieci"

>>>>>

W V Konkursie Historycznym "Polska... Nasza Niepodległa. W stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości 1918-2018" Damian Bednarowicz /7b/ zajął 3 miejsce w kategorii prezentacja.

Opiekunem ucznia była p. Krzysztofa Jurska. Do Konkursu zgłosiło się łącznie blisko 1500 uczniów ze 150 placówek oświatowych z całej Polski (szkoły podstawowe, średnie, przedszkola).

JĘZYK ANGIELSKI

PLASTYCZNY

POLONISTYCZNY

„Jak skutecznie

uczyć się języków obcych”

>>>>>

Rzepka"

>>>>>

Dyktando Tuwima

1 miejsce - Oliwia Wysocka, 5c

2 miejsce - Marysia Żytyniec, 4d

3 miejsce - Aniela Wysocka, 4a

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku; 19-300 Ełk, ul. Grodzieńska 1; tel. 87 732 60 40; e-mail: sp3@elk.edu.pl