strona główna

konkurs

konkurs

wyniki

szkolny

szkolny

MBP

MODN

szkolny

szkolny

międzyszkolny

szkolny

szkolny

szkolny

szkolny

szkolny

szkolny

międzyszkolny

międzyszkolny

szkolny

szkolny

szkolny

historyczny

szkolny

szkolny

międzyszkolny

szkolny

szkolny

szkolny

szkolny

szkolny

 

międzynarodowy

"Jak skutecznie uczyć sie języków obcych?"

"Jan Paweł II bliski dzieciom"

"Mój pupil u fotografa"

"Moja mała ojczyzna i Zakon Krzyżacki”."

„The Funniest Halloween Mask”

Konkurs poetycki - "Wiersz o jesieni"

"Historia Polski słowem, pieśnią i pędzlem malowana"

"Mądrej głowie dość....przysłowie"

"Jestem tolerancyjny"

"Chronologia dziejów"

"Z mitologią na Ty"

"E-kartka bożonarodzeniowa"

Konkurs recytatorski "W świątecznym nastroju"

Konkurs na opowiadanie bożonarodzeniowe

Konkurs na kartkę walentynkową w języku angielskim

Konkursy z książką

Konkursy wielkanocne

Mazury cud natury

Polska...Nasza Niepodległa

Quiz przyrodniczy

„I ty możesz zostać H. CH. Andersenem”

„Józef Piłsudski i Tadeusz Kościuszko...”

Chodząca Książka 2

As Języka Polskiego

As Języka Angielskiego

As Historii

As Matematyki

As matematyki - ranking

Kangur Matematyczny

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

>>>>>>

 

 

SPELLING COMPETITION

Konkurs Literowania dla klas trzecich

1 miejsce - klasa 3f

2 miejsce - klasa 3c

3 miejsce - klasa 3d

Zwycięzcy IV Finału Konkursu Historycznego ,,Polska... Nasz Niepodległa. Wielcy Polacy na trudne czasy. Bohaterowie XIX i XX wieku."

25 maja odebrali nagrody w ZSBG w Białymstoku.

>>>> 

Konkurs MBP w Ełku "Superbohater" - komiks

2 miejsce - Oskar Kałęka, 5a

3 miejsce - Jakub Ferenc, 3e

wyróżnienie - Gabrysia Kowzon, 5c, Ala Ułanowicz, 5b

Łamigłówki bez klasówki
6. Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny klas czwartych
2 miejsce - Oliwia Tyc i Jakub Stępień
13. Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas czwartych
3 miejsce - Piotr Tchórzewski i Bartek Zwolak

Afternoon Tea

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii. Londyn

2 miejsce - Zuzia Dąbrowska, 6b

3 miejsce - Aleksander Wołynko, 5c

Potyczki Ortograficzne, MBP w Ełku

XL Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
Milena Święcicka - 3 miejsce - Daria Olech - udział - Kinga Kuczyńska - 1 miejsce

Przez różową szybkę

1 miejsce - Wandzia Pieklarz, kl. 3d

3 miejsce 

Zuzia Karwowska, 2d i Patrycja Rytelewska, 2a

konkurs recytatorski ECK

Maria Żukowska, 6b

laureatka

Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego

finalistka

Wojewódzkiego Konkursu z Historii

Hubert Truniarz-Jurek, 6c
finalista Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki

Potyczki Ortograficzne, MBP w Ełku

wyróżnienie - Michalina Klimowicz, kl. 5c

XI Powiatowy Konkurs Recytatorskim

Poetów Pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny

„Cudze chwalicie, swego nie znacie…”

 

Weronika Korycka /6c/ została wyróżniona w kategorii klas 6

i awansowała do regionalnego etapu konkursu.

 

Kinga Mitrofan z kl. 6d

zajęła w konkursie polonistycznym

,,Nic, co w słownikach, nie jest mi obce"

I miejsce

https://radio5.com.pl/chodzaca-ksiazka/

VI Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

1 miejsce

zespół "Trójeczka"

wyróżnienie

Wiktor Krupka, kl. 3a

opiekun p. Teresa Skowrońska

 

Konkurs na opowiadanie bożonarodzeniowe

wyróżnienie

„Najpiękniejsze Święta Bożego Narodzenia”

Damian Bednarowicza, kl. 5b

zdjęcie ze strony: https://radio5.com.pl/miedzyszkolny-konkurs-literacki/

Lena Nartowicz, 2b, 1 miejsce, Konkurs MBP - "Mój pupil u fotografa"

Michał Fiodorow

1 miejsce, kat. kl. 0-3
oraz najmłodszy szachista

XIV Otwarty Turniej Szachowy
o Puchar Wójta Gminy Ełk

Paulina Brzezińska, 3f

najlepsza praca plastyczna

Konkurs Centrum Edukacji Ekologicznej
i Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami

"Uśmiechnięte cztery łapy"

 

KONKURSY ETAPOWE

Mistrz Ortografii klas 2-3

wyniki kl. 2 >>>

wyniki kl. 3 >>>

Mistrz Matematyki  klas 2-3

wyniki - kl. 3 >>>>

Liga Przyrodnicza  klas 2-3

wyniki >>> 

 

Mistrz Ortografii klas 4-6  

regulamin >>>>

wyniki >>>>

 

Master of English

regulamin >>>>

wyniki >>>>

 

 Liga Matematyczna - kl. 4-6  

wyniki końcowe >>>>>

 

wyniki >>>>>

 

regulamin >>>>>

Sudoku - kl. 4-6  

Ranking >>>>>

Wyniki końcowe >>>>>

Liga Przyrodnicza - kl. 4-6

wyniki >>>>

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku; 19-300 Ełk, ul. Grodzieńska 1; tel. 87 732 60 40; e-mail: sp3@elk.edu.pl