W bieżącym roku szkolnym projekt realizują klasy: 1b, 2a i 3e. W ciągu trzech lat nauki uczniowie będą zdobywali sprawności w następujących kategoriach:

• rowerzysta-turysta,

• gimnastyk-tancerz,

• saneczkarz-łyżwiarz,

• lekkoatleta,

• piłkarz,

• pływak-wodnik.

Po opanowaniu określonych umiejętności ruchowych dzieci otrzymają odpowiedni znaczek, który wkleją do swoich legitymacji.

Klasa 1b - Mali mistrzowie saneczkarstwa

Korzystając ze sprzyjającej pogody uczniowie klasy 1b postanowili zdobyć tytuły małych mistrzów saneczkarstwa. W tym celu dzieci kilkukrotnie wybierały się na pobliskie wzniesienia aby tam doskonalić umiejętności saneczkarskie. Podczas wyścigów saneczkarskich, ćwiczeń z wykorzystaniem sanek oraz szalonych zjazdów „z górki na pazurki” pierwszoklasiści bawili się wspaniale.

Teraz są bogatsi o nowe doświadczenia i niesamowite wspomnienia, a w ich mistrzowskich legitymacjach widnieją nowe naklejki – odznaki super saneczkarzy.