wrzesień

maj

czerwiec

8 lutego 2017 r.

Pokaz mody disco lata 80. i 90.

Pokaz mody disco lata 80. i 90. dla dzieci z klas 1-3 przygotowały panie Karolina Janulewicz i Małgorzata Perkowska.

Dzieci z klas 3b i 3f w radiu

Klasa 3a w nowej siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Ełku

Uczniowie kl. 3 a odwiedzili nową siedzibę Komendy Powiatowej PSP w Ełku. W sali edukacyjnej OGNIK wysłuchali wykładu pt. "Bezpieczeństwa dawka na zdrowie" na temat bezpieczeństwa pożarowego oraz prawidłowych zachowań w sytuacjach zagrożeń. Po czym udali się na prezentację sprzętu pożarniczego. Salka przedstawiająca pogorzelisko niejednemu uświadomiła, że nie warto igrać z ogniem.

Na koniec dzieci otrzymały imienne certyfikaty za przejście ścieżki edukacyjnej "Zgaś ryzyko".

8 stycznia 2017 r.

Wycieczka do Warszawy

8 stycznia pod opieką pani Krzysztofy Jurskiej na wycieczkę do Warszawy pojechało 10 uczniów z kl. 6-7, którzy w roku szkolnym 2016/2017 aktywnie uczestniczyli w ,,Tygodniu Patriotyzmu” i reprezentowali naszą szkołę w licznych konkursach historycznych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.

Celem podróży było wejście i obejrzenie Parlamentu Rzeczpospolitej Polskiej, a więc najwyższych organów władzy ustawodawczej w naszym kraju.

18 stycznia 2017 r.

Dzień Babci i Dziadka w grupie 0a

12 stycznia 2017 r.

Uczniowie Trójki świętowali Dzień Babci razem ze studentami Ełckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

informacja >>>

22 grudnia 2017 r.

20 grudnia 2017 r.

Mikołaje  z SP 3

informacja o akcji >>>

8 grudnia 2017 r.

Sędzia Anna Maria Wesołowska

Klasy 4a i 4f uczestniczyły w spotkaniu z sędzią Anną Marią Wesołowską.

Spotkanie dotyczyło agresji w szkole oraz sposobów jej zwalczania.

Uczniowie mieli okazję posłuchać o rozprawach, którym pani sędzia przewodniczyła oraz o tym, czym kończy się stosowanie agresji wśród rówieśników.

Marzena Murzyn

Świąteczne śpiewanie

Nasza szkolna choinka

Dyskusyjny Klub Książek

Zostań św. Mikołajem

PODZIĘKOWANIE

Już po raz trzeci mogliśmy liczyć na całą społeczność naszej szkoły w przygotowaniu „Szlachetnej paczki”. Dzięki Wam mogliśmy obdarować przed świętami wybraną przez nas rodzinę. Dziękujemy za okazane serce i wsparcie.

Z pieniędzy pozyskanych z różnych akcji, przeprowadzonych w szkole, zbiórek wpłat od życzliwych osób, udało nam się zakupić potrzebne tej rodzinie rzeczy. Przygotowaliśmy 18 paczek o wartości ponad 5 tys. złotych. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnym działaniom i nasze święta będą pełniejsze, bo wspólnie przyczyniliśmy się do czegoś dobrego.

Dziękujemy! Wolontariusze „Szlachetnej paczki” z SP3

15 grudnia 2017 r.

It’s Christmas Time

15 grudnia odbyła się lekcja otwarta dla klas drugich i trzecich „It’s Christmas Time”. Uczniowie  wzięli udział w licznych konkursach, nauczyli się świątecznej piosenki, trochę potańczyli, a przede wszystkim utrwalili i poszerzyli słownictwo dotyczące świąt Bożego Narodzenia.

Spotkanie przygotowali angliści pani Olga Walendzik i pan Mateusz Kalinowski.

1 grudnia 2017 r.

Opowieść wigilijna

1 grudnia klasy 5a, 6d, 7c, 7d wraz z wychowawcami były w  Białostockim Teatrze Lalek. Oglądali spektakl "Opowieść wigilijną"